Epiderma med planning

Epiderma med planing warszawa

Epiderma Med-Planing czyli manualna dermabrazja -jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka poprzez użycie skalpela chirurgicznego.Zabieg ten zbliżony jest w działaniu do mikrodermabrazji,czy zabiegów złuszczających na bazie kwasów AHA.
Pomimo,iż Epiderma Med-Planing jest niemalże identyczny w działaniu to ma jeszcze jeden pozytywny aspekt, mianowicie usuwa włoski w postaci meszku z całej powierzchni skóry poddanej zabiegowi, dzięki czemu skóra jest bardziej wygładzona, ujednolicona i przyjemna w dotyku.

Epiderma Med - Planing - jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka poprzez użycie skalpela chirurgicznego.Zabieg ten zbliżony jest w działaniu do mikrodermabrazji,czy zabiegów złuszczających na bazie kwasów AHA.

  • Zabieg Epiderma Med - Planing może być stosowany przed zabiegiem mezoterapii igłowej dla zwiększenia wchłanialności substancji aktywnych.Jest on przeznaczony dla:osób, które mają problem z nierównomierną strukturą skóry twarzy tzw. „kaszka”
  • osób,które chcą uzyskać nieskazitelny wygląd swojej skóry
  • osób,które chcą odświeżyć skórę po lecie, zimie

 

Szkolenie w trybie indywidualnym, czas trwania szkolenia 4 godziny.

inwestycja 890 zł