Kursy fryzjerskie


Kursy fryzjerskie

Kursy fryzjerskie w A.D. Academy to bogate w innowacyjne i autorskie metody szkolenia oparte o technikach największych akademii fryzjerskich takich ja: Vidall Sassoon czy Tonny & guy. Nasz zespół trenerski opracował cykl autorskich szkoleń, pozwalającym poszerzyć oferty usług w salonach  o profesjonalne zabiegi:przedłużania włosów, trychologii a także wspaniałych koków i upięć. Opracowaliśmy także zawodowe kursy fryzjerskie, które są idealne dla osób pragnących rozpocząć uprawianie nowego kreatywnego zawodu.

System szkoleń:

Program szkoleń został zamknięty w programach od 1 do 25 dni. Szkolenia podzielone są na kursy zawodowe realizowane od podstaw lub zaawansowane szkolenia dla profesjonalnych fryzjerów. Cykl został tak opracowany, aby absolwent mógł po skończonym szkoleniu rozpocząć prace zawodową. Ogromną zaletą Naszych szkoleń fryzjerskich jest to, że na wielu szkoleniach  zapewniamy modelki do ćwiczeń praktycznych już od pierwszego dnia.

Top trening:

Top Trening jest formą praktyki odbywającą się na profesjonalnych sesjach zdjęciowych,
pokazach mody, na tzw testach z nowymi modelkami, produkcjach telewizyjnych i przy różnych innych imprezach.

Produkty i materiały do ćwiczeń:

Na każdym szkoleniu zapewniamy wszystkie niezbędne kosmetyki i produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów, profesjonalny sprzęt oraz główki z włosów naturalnych i syntetycznych

Oferta dla początkujących

Zawodowy kurs fryzjerski w trybie indywidualnym, to dobry wstęp dla osób ceniących sobie indywidualne podejście i potrzebę rozwoju w swoim rytmie. Szkolenie jest przeznaczone dla managerów, właścicieli, a także osób, które chcą poznać podstawy fryzjerstwa. Program i cena (klik,klik)
Pełny program rozwojowy dla osób, które chcą zmienić lub rozpocząć nowy zawód - fryzjerstwo. Szkolenie w pełni przygotowuje do rozpoczęcia pracy zawodowej. Szkolenie obejmuje 15 dni pracy na główkach i modelach zapewnianych przez A.D. Academy

Program i cena (klik,klik)

ABC strzyżeń, to szkolenie teoretyczno - praktyczne, na główkach i modelkach, obejmujące zasady strzyżeń damskich na wszystkich długościach włosów.

Program i cena (klik,klik)

Szkolenie ABC koloryzacji, obejmuję naukę technik koloryzacji: globalnych, gradacji i współczesnych tj air touch na główkach i modelkach.

Program i cena (klik,klik)

Przedłużanie włosów, siedmioma metodami (!) Jest to kompleksowy trening przedłużania i zagęszczania włosów zarówno technikami na gorąco jak i na zimno.

Program i cena (klik,klik)

Kurs koki i upięcia w A.D. Academy, to trening oparty o autorskie metody wykonywania fryzur użytkowych jak i artystycznych do sesji zdjęciowych.

Program i cena (klik,klik)

Kurs strzyżeń męskich basic, to osmiogodzinny warsztat praktyczny dla osób, które chcą dopracować technikę mistrowskich strzyżeń lub nauczyć się wykonywac podstawowe formy męskie

Program i cena (klik, klik)

Abc strzyżeń męskich, to pełny trzydniowy program strzyżeń męskich realizowany na główkach treningowych i modelkach.

Program i cena (klik, klik)

oferta dla osób z doświadczeniem

Kurs przedłużania włosów – 6 metod

Art styling

advance colour

Timeless cut

Zawodowy kurs trychologiczny