Kursy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w Nasze skórze. Podawany w postaci usieciowanej służy do powiększania i modelowania ust, wypełniania zmarszczek i linii mimicznych, modelowania i powiększania ust a także do wolumetrii policzków.

Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich kosmetyczek i kosmetologów. Kurs prowadzony jest w trybie indywidualnym. Podczas szkolenia Pracujesz na oryginalnych produktach. Zapewniamy dużą ilość modelek na część praktyczną szkolenia.

Sprawdzone i bezpieczne preparaty 

Kurs Kwasu hialuronowego w Naszej placówce prowadzony jest na certyfikowanych produktach takich jak: Croma - Kwasy Princess, Fillorga, rysteline czy nouvia. To Gwarantuje, najlepsze rezultaty zabiegowe oraz przegląd najlepszych według światowych autorytetów produktów. Przechodząc kurs na tych produktach unikasz szumu informacyjnego i wiesz, które preparaty posiadają odpowiednie certyfikacje aby zabieg był bezpieczny.

Modelki:

Podczas Naszego kursu, ćwiczysz na zapewnionych przez nas modelkach i modelach, pozycja lidera na rynku oraz nagroda hit roku magazynu gentlemen za innowacje w kosmetyce powoduje, że zaufało nam wiele osób, zadowolonych z zabiegów u naszych kursantów. Podczas kursu kwasu hialuronowego  gwarantujemy opracowanie praktyczne każdej okolicy z programu szkolenia.

Prestiżowe dokumenty

Po ukończonym kursie kwasu hialuronowego otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim, oraz zaświadczenie Men o ukończonym szkoleniu. Każdy dyplom podpisywany jest przez Alan Dąbrowski (sprawdź bio )jedynego w Polsce certyfikowanego trenera ITEC - brytyjskiej rządowej organizacji zrzeszającej najlepszych trenerów beauty. ITEC jest nie tylko gwarantem wysokiej jakości szkoleń, certyfikacja ta podnosi pozycje na rynku osób, legitymujących się sygnowanym dyplomem.

System szkoleń podzielony jest na trzy moduły i dwa warsztaty dla zaawansowanych:

Kurs z technik wypełnień kwasem hialuronowym I stopień.Szkolenie obejmuję część teoretyczną i praktyczną; wyepłanianie lwiej zmarszczki, zmarszczek pin codu, fałdu nosowo - wargowego i modelowanie ust.  Program i cena szkolenia
Szkolenie z technik wypełnień kwasem hialuronowym stopień II. Szkolenie obejmuję naukę modelowania policzków, kości jarzmowej, łuków brwiowych za pomocą kaniuli. Szkolenie obejmuję naukę ust metodą zatrzasków. sprawdź program i cenę szkolenia
Kurs technik wypełnień kwasem hialuronowym stopień III. Kurs obejmuję naukę: modelowania żuchwy, doliny łez, nosa oraz wypełnień zmarszczek szyi i dekoltu sprawdź program i cenę (kliknij\)
Kurs luxury Lips by Alan Dąbrowski.  Szkolenie z modelowania ust dla osób zaawansowanych. Alan wybrał z gąszczu technik, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze techniki, powiększania i modelowania ust. Poznaj program, techniki i cenę.Poznaj Techniki, program i cene szkolenia (kliknij)
Kurs modelowania brody i żuchwy aż dziewięć technik sprawdzonych przez Alana Dąbrowskiego. To szkolenie to bunt przeciwko proceduralnemu implantowaniu preparatu w sprzeczności z anatomicznymi predyspozycjami Pacjentów. Poznaj zaawansowane techniki modelowania żuchwy i brody a także maskulinizacji i feminizacji twarzy. Poznaj program i cenę szkolenia

I Po ukończonym szkoleniu słuchacz otrzymuje:

  • Dyplom w języku polskim i angielskim
  • Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu
  • Bogato ilustrowany skrypt
  • 10% rabatu na następne szkolenia
  • Dostęp do dystrybutorów profesjonalnych preparatów
Wykupując te szkolenia w pakiecie oszczędzasz czas i pieniądze:
Pakiet Wypełniacze: Wypełniacze I i II stopień
inwestycja: 3890zł. zamiast 3980 zł.
Zobacz prace naszych słuchaczy na naszym IG