Kursy


Kosmetologia i medycyna estetyczna są w procesie ciągłego rozwoju a
coraz większa świadomość klientów na temat potrzeb skóry powoduje duże zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów.

Szkolenia są jednodniowe, prowadzone w trybie indywidualnym, na żywych modelkach z wykorzystaniem oryginalnych preparatów. Szkolenia z zakresu kosmetologi estetycznej przeznaczone są dla kosmetyczek i kosmetologów.

Materiały:

Zajęcia są prowadzone na profesjonalnych, certyfikowanych i europejskich produktach takich marek jak: Croma: kwas Princess, Bioformula: kwas Auralya, Wszystkie produkty są wliczone w cenę szkolenia. Akademia zapewnia także modelki do części praktycznej. Nasza Akademia nie jest związana z żadnym z producentów nie jesteśmy także dystrybutorami ani hurtownią dzięki temu poznajesz tylko sprawdzone i potwierdzone certyfikatami produkty dostępne na rynku.

Otrzymujesz także od Nas na własność bogato ilustrowany skrypt z teorią a także wzory formularzy świadomej zgody.

Dokumenty końcowe:

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz Prestiżowe dokumenty honorowane w całej UE. Dokumenty są podpisane przez Alana Dąbrowskiego międzynarodowego trenera ITEC.

  • Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
  • Dyplom w języku polskim
  • Dyplom w języku angielskim
Z radością informujemy, że nasza praca a także kursy z zastosowania kwasu hialuronowego, została nagrodzona w plebiscycie magazynu Gentlemen nagrodą "hit roku Gentlemana" w kategorii innowacje kosmetyczne. 


W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu :

Kurs Anatomia i komplikacje. Szkolenie teiretyczno - praktyczne dla zabiegowców. Szkolenie obejmuje rozpoznawanie struktur  twarzy oraz algorytmy i pomoc w zarządzaniu komplikacjami.  Program i cena szkolenia (kliknij)
Kurs nici PDO, PCLA, PLLA I stopień. Szkolenie obejmuje implantację nici typu: Mono, twin, screw na twarz szyje i dekolt. Program i cena szkolenia (kliknij)
Kurs Nici litingujących - z haczykami.  Szkolenie obejmuje implantacje nici na twarzy, lifting brwii i foxe eye. Dla kosmetologów i kosmetyczek.   program i cena szkolenia (kliknij)
Kurs z technik wypełnień kwasem hialuronowym I stopień. Szkolenie obejmuję część teoretyczną i praktyczną; wyepłanianie lwiej zmarszczki, zmarszczek pin codu, fałdu nosowo - wargowego i modelowanie ust.  Program i cena szkolenia
Szkolenie z technik wypełnień kwasem hialuronowym stopień II. Szkolenie obejmuję naukę modelowania policzków, kości jarzmowej, łuków brwiowych za pomocą kaniuli. Szkolenie obejmuję naukę ust metodą zatrzasków. sprawdź program i cenę szkolenia
Kurs technik wypełnień kwasem hialuronowym stopień III. Kurs obejmuję naukę: modelowania żuchwy, doliny łez, nosa oraz wypełnień zmarszczek szyi i dekoltu sprawdź program i cenę (kliknij\)
Kurs luxury Lips by Alan Dąbrowski.  Szkolenie z modelowania ust dla osób zaawansowanych. Alan wybrał z gąszczu technik, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze techniki, powiększania i modelowania ust. Poznaj program, techniki i cenę.Poznaj Techniki, program i cene szkolenia (kliknij)
 Kurs Wolumetrii kwasem polimlekowym. Szkolenie obejmuję techniki augmentacji twarzy, dłoni i szyi za pomocą kwasu Polimlekowego. Poznaj program i cenę szkolenia (kliknij)
Kurs Modelowania Pośladków kwasem Polimlekowym. Absolutna nowość i hit w Twoim gabinecie. Modelowanie pośladków kwasem polimlekowym. Sprawdź program i cenę szkolenia.
Kurs mezoterapii igłowej. Szkolenie z zakresu pełnej mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu oraz owłosionej skóry głowy. Szkolenie obejmuję naukę pracy igłą i kaniulą.

Sprawdź program i cenę szkolenia

Kurs Lipolizy iniekcyjnej i mezoterapii Ciała. Szkolenie w pełni przygotowujące do wykonywania zabiegów lipotycznych na ciele i twarzy, a także redukcji blizn i rozstępów technikami mezoterapeutycznymi.

Sprawdź program i cenę szkolenia

Kurs Stymulatorów tkankowych. Najbogatsze w procedury i preparaty szkolenie ze stymulatorów tkankowych na rynku. Szkolenie obejmuję prace igłą i kaniulą.

Sprawdź program i cenę

Kurs osocza i fibryny bogatopłytkowej. Szkolenie obejmuję techniki preparowania PRP i IPRF oraz dokładne procedury implantacji na twarzy, ciele, dłoniach, owłosionej skórze głowy. Implantacja igłą i kaniulą. sprawdź program i cenę szkolenia
Kurs Plasma Filler. Szkolenie z pozyskania i wykonania zabiegu na bazie plasma fillera czyli autologicznego stymulatora tkankowego, pozyskiwanego z krwii pacjenta. Sprawdź program i cenę

Czuj się w pełni swobodnie, aby skontaktować się z nami. Nasi specjaliści pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Do zobaczenia w Alan Dąbrowski Academy.