Kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny Warszawa

Kurs kosmetyczny organizowany w naszej Akademii w Warszawie jest wynikiem: pasji, doświadczenia oraz najnowszych technologii kosmetycznych, jako pierwsi wprowadzamy najnowsze technologie ze świata na rynek polski.

Oferta szkoleń kosmetycznych jest niezwykle bogata od 106 godzinnych zawodowych kursów przez 32 godzinne intensywne szkolenia po jednodniowe warsztaty doszkalające.  Ponieważ przykładamy największą uwagę do jakości naszych szkoleń to organizujemy je w trybie indywidualnym.

Wybierz interesujący Cię kurs z menu po prawej stronie.

System Szkoleń

Szkolenia są organizowane w trybie indywidualnym, maksymalnie w grupie są 3 osoby i wykładowca. Od pierwszego dnia szkolenia ćwiczysz na modelkach, które zapewniamy dla Ciebie. Teorie i niezbędne materiały otrzymasz w profesjonalnym skrypcie.

Proponujemy 3 kierunki kształcenia: Beauty Therapist - Zawodowy kurs kosmetyczny, Beauty and Aesthetic Expert - Zawodowy kurs kosmetyczny ze specjalizacją kosmetologi estetycznej oraz Zawodowy kurs kosmetyczny "Body therpaist" obejmujący  profesjonalne zabiegi na ciało.

Materiały:

Zajęcia są prowadzone na profesjonalnych produktach takich marek jak: Bielenda, Apis, Norell Wszystkie produkty są wliczone w cene szkolenia

Profesjonalny sprzęt

zapewniamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia najwyższej jakości zabiegów oraz pomagamy w dokonaniu zakupu do własnego gabinetu

Z radością informujemy, że nasza praca a także kursy Kosmetyczne, została nagrodzona w plebiscycie magazynu Gentlemen nagrodą "hit roku Gentlemana" w kategorii innowacje kosmetyczne.

Dokumenty końcowe

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz Prestiżowe dokumenty honorowane w całej UE:

  • Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
  • Dyplom w języku polskim
  • Dyplom w języku angielskim

Szkolenia kosmetyczne dostępne w naszej ofercie

Zawodowy kurs kosmetyczny: Szkolenie obejmuje pełen program warsztatów na modelkach i wykładów przygotowujący do pracy w gabinecie kosmetycznym Sprawdź program (kliknij)
Zawodowy kurs kosmetyczny ze specjalizacją z med. estetycznej: obejmuje zawodowy kurs przygotowujący do pracy oraz zabiegi mezoterapii igłowej, lipolizy i epiderma med. sprawdź program (kliknij)
Kosmetyka ciała trzy dniowy kurs przygotowujący do wykonywania zabiegów na ciało sprawdź program (kliknij)
Dermokonsultant: Zawodowy kurs przygotowujący do pracy w roli dermokonsultanta. Sprawdź program (kliknij)
Peelingi medyczne i eksfoliacja kwasami: Program obejmuję naukę zaawansowanych technik eksfoliacji kwasami wysoko stężonymi Sprawdź program (kliknij)
Kurs Laseroterapii: szkolenie obejmuję nauke obsługi sprzętów IPL, RF, ND YAG sprawdź program kliknij

Czuj się w pełni swobodnie, aby skontaktować się z nami. Nasi konsultanci pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Do zobaczenia w akademii