Kursy

Kursy kosmetyczne organizowane w naszej Akademii są wynikiem: pasji, doświadczenia oraz najnowszych technologii kosmetycznych, jako pierwsi wprowadzamy najnowsze technologie ze świata na rynek polski.

Oferta szkoleń kosmetycznych jest niezwykle bogata od 106 godzinnych zawodowych kursów przez 32 godzinne intensywne szkolenia po jednodniowe warsztaty doszkalające.  Ponieważ przykładamy największą uwagę do jakości naszych szkoleń to organizujemy je w trybie indywidualnym.

 

 

 

Wybierz interesujący Cię kurs z menu po prawej stronie.

 

System Szkoleń

Szkolenia są organizowane w trybie indywidualnym, maksymalnie w grupie są 3 osoby i wykładowca. Od pierwszego dnia szkolenia ćwiczysz na modelkach, które zapewniamy dla Ciebie. Teorie i niezbędne materiały otrzymasz w profesjonalnym skrypcie.

Proponujemy 3 kierunki kształcenia: Beauty Therapist - Zawodowy kurs kosmetyczny, Beauty and Aesthetic Expert - Zawodowy kurs kosmetyczny ze specjalizacją kosmetologi estetycznej oraz Zawodowy kurs kosmetyczny "Body therpaist" obejmujący  profesjonalne zabiegi na ciało.

 

Materiały:

Zajęcia są prowadzone na profesjonalnych produktach takich marek jak: Bielenda, Apis, Norell Wszystkie produkty są wliczone w cene szkolenia

 

Profesjonalny sprzęt

zapewniamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia najwyższej jakości zabiegów oraz pomagamy w dokonaniu zakupu do własnego gabinetu

 

Z radością informujemy, że nasza praca a także kursy Kosmetyczne, została nagrodzona w plebiscycie magazynu Gentlemen nagrodą "hit roku Gentlemana" w kategorii innowacje kosmetyczne.

 

Dokumenty końcowe

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz Prestiżowe dokumenty honorowane w całej UE:

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Dyplom w języku polskim

Dyplom w języku angielskim

 

Pakiety szkoleń:

 

Full beauty therapist:

Beauty Therapist - zawodowy kurs kosmetyczny (program) i  Body Thearapist (program) - kosmetyka ciała.

Czas trwania 8 dni,

Inwestycja w pakiecie:  4000 zł zamiast 4380.

 

Full face and body therapist

Zawodowy kurs kosmetyczny ze specjalizacją i body therapist

czas trwania: 12 dni

koszt szkolenia: 5500 zamiast 6050zł