Kurs toksyny botulinowej warszawa

Kurs botoksu w Alan Dąbrowski Academy podzielony jest na trzy moduły. Szkolenie I stopnia obejmuje naukę iniekcji w obrębie górnego piętra twarzy, kurs botoksu II stopnia obejmuję pracę na dolnym piętrze twarzy i kurs III stopnia to praca z nadpotliwością, bruksizmem i nauka baby botox. 

Szkolenia są przeznaczone tylko dla osób z wykształceniem kierunkowym. Kurs prowadzony jest w trybie indywidualnym. Podczas szkolenia Pracujesz na oryginalnych produktach. Zapewniamy dużą ilość modelek na część praktyczną szkolenia.

Modelki:

Podczas Naszego kursu, ćwiczysz na zapewnionych przez nas modelkach i modelach, pozycja lidera na rynku oraz nagroda hit roku magazynu gentlemen za innowacje w kosmetyce powoduje, że zaufało nam wiele osób, zadowolonych z zabiegów u naszych kursantów. Podczas kursu kwasu hialuronowego  gwarantujemy opracowanie praktyczne każdej okolicy z programu szkolenia.

Prestiżowe dokumenty

Po ukończonym kursie kwasu hialuronowego otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim, oraz zaświadczenie Men o ukończonym szkoleniu. Każdy dyplom podpisywany jest przez Alan Dąbrowski (sprawdź bio )jedynego w Polsce certyfikowanego trenera ITEC - brytyjskiej rządowej organizacji zrzeszającej najlepszych trenerów beauty. ITEC jest nie tylko gwarantem wysokiej jakości szkoleń, certyfikacja ta podnosi pozycje na rynku osób, legitymujących się sygnowanym dyplomem.

Po ukończonym szkoleniu słuchacz otrzymuje:

  • Dyplom w języku polskim i angielskim
  • Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu
  • Bogato ilustrowany skrypt
  • 10% rabatu na następne szkolenia
  • Bezterminową możliwość konsultacji z trenerem

System szkoleń podzielony jest na trzy moduły:

Kurs toksyny botulinowej I stopień górne piętro twarzy.

Kurs toksyny botulinowej II stopień dolne piętro twarzy 

Kurs toksyny botulinowej III stopień Bruskizm, jalutoxin, mezobotox