Trenerzy

Trenerzy w Akademii Alana Dąbrowskiego

 

Alan Dąbrowski

trener główny i założyciel akademii. Międzynarodowy (akredytowany przez ITEC) trener z zakresu:  Kosmetologi i  kosmetologii estetycznej, publicysta . Wykładowca akademicki w WSZKIPZ a także certyfikowany coach. Laureat nagrody "Hit roku 2019 Gentelmena" w kategorii innowacje w Kosmetyce. Organizowanego przez magazyn Gentleman.

Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio - Londyn. Absolwent  Galligan beauty college (Dublin) na kierunku Beauty teacher akredytowanego przez ITEC - Międzynarodową organizację zrzeszającą tylko najlepszych zabiegowców i trenerów w 39 krajach światach. Organizacja jest gwarantem najlepszej jakości treningów i trenerów. Uczestniczył w wielu szkoleniach i warsztatach na całym świecie międzyinnymi w Persian Beauty Kish w Iranie (2017) Klinice słynącej z zabiegów wykonywanych takim gwiazdom jak PIXIE FOX czy RODRIGO ALVES. Szkolenie z zakresu implantacji nici PDO i COG,  W 2018 w klinice "Dr. Tim" Londyn, eksperta słynącego z mistrzowskiej znajomości anatomii i algorytmów komplikacji ,szkolenie "Anathomy&phisiology, complication managment"   oraz 2020 roku u. Dr. Malkova (instambuł): szkolenie "plastic contur"  Ekspertki od modyfikacji rysów twarzy w stylu rosyjskim. 

Alan pisze regularne porady i artykuły eksperckie dla magazynów takich jak: "Kosmetologia estetyczna", "kurier fryzjerski", "Comfort Life&design", "fale loki koki" oraz prowadzi autorską rubrykę "men's problems" w magazynie "Gentleman". Tenże magazyn, opublikował wywiad rzekę z Alanem na temat pracy kosmetologa (przeczytaj wywiad - kliknij)

 

Swoją przygodę ze światem Beauty jako siedemnastolatek zaczął od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego przez wiele lat był współpracownikiem Jagi Hupało.

Współpracował z gwiazdami takimi jak: Doda, Katarzyna Figura, Natasza Urbańska, Reni Jusis, Lidia Popiel, Rafał Maserak, Grażyna Wolszczak, Hanna Śleszyńska.

Od 2015 roku Alan Regularnie występuje w roli eksperta podczas kongresów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wchodzi w skład rady programowej Ogólnoboskiego kongresu medycyny i kosmetologii estetycznej. 

W 2013 roku powołał do życia akademie wizażu i kosmetyki, w której przekazuje swój dorobek zawodowy i intelektualny słuchaczom.  W 2015 roku natomiast w ramach współpracy międzynarodowej otworzył Pierwszą filię w Manchesterze (Wielka Brytania), następnie w 2017 kolejną w Dublinie (Irlandia) oraz w 2019 roku w Palermo (włochy). Cały zespół to bliscy wspólpracownicy i absolwenci, wewnętrznego cyklu szkoleń z najwyższej jakości usług oraz najbezpieczniejszych technik. 

 

 

 Nagroda Magazynu Gentlemen w kategorii innowacje w kosmetyce.

 

 Magazyn Gentelmen Polska o Pracy Alana w artykule (Nie) Męski zawód: kosmetolog:

link do wywiadu (kliknij)

 

 

 

 

 

Wybrane artykuły Alana w magazynach

 

 

 

Izabela Lipska - Executive Director 

Trener biznesowy i manager  z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz podyplomowej szkoły kosmetycznej. Łatwość budowania trwałych relacji i umiejętność motywowania zespołu oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces. Jeśli chodzi o jakość i najwyższe standardy pracy Dyrektor Akademii nie uznaje kompromisów. Szacunek do kursantów, najlepsze dostępne rozwiązania, wyszkoleni zabiegowcy i szczęśliwi ludzie tworzący atmosferę to podstawowe wartości, które wdraża w codzienność Akademii i kliniki. Prawa ręka Alana.

KAROLINA BONUS - Kosmetolog 

Dyplomowany Kosmetolog. Od 2006 roku zawodowo związana z najlepszymi salonami i instytucjami szkoleniowymi w Polsce. Specjalistka z zakresu kosmetyki białej, laseroterapii. lipolizy iniekcyjnej oraz mezoterapii igłowej. W Akademii prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny, szkolenia z mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej.

Eliza Walczak - kosmetolog estetyczny, koordynator trenerów

Dyplomowany kosmetolog, specjalistka od zabiegów z zakresu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, technik wypełnień kwasem hialuronowym oraz nici pdo i cog. Z akademią związana od wielu lat. Charyzma i i pasja do pracy podczas szkoleń sprawia, że każdy kursant po szkoleniu Elizy z pewnością zaczyna pracę przy fotelu.

 

Dagmara Swajdo

Makijażystka, lingerystka, Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (magister zarządzania).

Dagmara współpracuje w roli Makijażystki ze stacjami telewizyjnymi: Polsat Cafe, Fox music TV.

 

Marta Trojan - Mioduszewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunek kosmetologia. Specjalistka od przedłużania rzęs, kosmetyki pielęgnacyjnej Twarzy i ciała Od wielu lat związana z instytutami kosmetycznymi takimi jak Dr. Irena Eris, Denique, Oasiss beauty.