Trenerzy

Trenerzy w Akademii Alana Dąbrowskiego

Alan Dąbrowski

trener główny i założyciel akademii. Międzynarodowy (akredytowany przez ITEC) trener z zakresu: Stylizacji fryzur, wizażu i  kosmetologi, publicysta . Wykładowca akademicki w WSZKIPZ a także certyfikowany coach. Laureat nagrody "Hit roku 2019 Gentelmena" w kategorii innowacje w Kosmetyce. Organizowanego przez magazyn Gentleman.

Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio - Londyn. Absolwent  Galligan beauty college (Dublin) na kierunku Beauty teacher akredytowanego przez ITEC - Międzynarodową organizację zrzeszającą tylko najlepszych zabiegowców i trenerów w 39 krajach światach. Organizacja jest gwarantem najlepszej jakości treningów i trenerów.

Alan pisze regularne porady i artykuły eksperckie dla magazynów takich jak: "Kosmetologia estetyczna", "kurier fryzjerski", "Comfort Life&design", "fale loki koki" oraz prowadzi autorską rubrykę "men's problems" w magazynie "Gentleman"

 

Swoją przygodę ze stylizacją jako siedemnastolatek zaczął od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego przez wiele lat był współpracownikiem Jagi Hupało.

Współpracował z gwiazdami takimi jak: Doda, Katarzyna Figura, Natasza Urbańska, Reni Jusis, Lidia Popiel, Rafał Maserak, Grażyna Wolszczak, Hanna Śleszyńska.

W swoim dorobku artystycznym posiada kampanie wizerunkowe m.in.: Solar, Domu mody Brodzińska, Divers, Nenukko . Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazyne K mag, Kikimora, Gentelmen, Glamour.

Spektakle teatralne dla: Teatru polskiego, Teatru Roma, Teatru Capitol oraz instytucji sztuki takich jak: CSW Zamek ujazdowski, NARODOWA GALERIA SZTUKI Zachęta oraz muzeum narodowe w Wilanowie.

Od 2012 roku powołał do życia akademie wizażu i kosmetyki, w której przekazuje swój dorobek artystyczny swoim słuchaczom. Ponieważ Alan uważa, ze nieprzekazywana wiedza staje się bezużyteczna a powinnością artysty jest jej przekazywanie to wszystkie szkolenia* prowadzi osobiście wraz z trenerami wspierającymi.

Artykuły Alana Dąbrowskiego jako eksperta:

 Nagroda Magazynu Gentlemen w kategorii innowacje w kosmetyce.

 Magazyn Gentelmen Polska o Pracy Alana w artykule (Nie) Męski zawód: kosmetolog:

link do wywiadu (kliknij)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane artykuły Alana w magazynach

Stylizacje gwiazd wykonane przez Alana Dąbrowskiego

Izabela Lipska - Executive Director 

Trener biznesowy i manager  z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz podyplomowej szkoły kosmetycznej. Łatwość budowania trwałych relacji i umiejętność motywowania zespołu oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces. Jeśli chodzi o jakość i najwyższe standardy pracy Dyrektor Akademii nie uznaje kompromisów. Szacunek do kursantów, najlepsze dostępne rozwiązania, wyszkoleni zabiegowcy i szczęśliwi ludzie tworzący atmosferę to podstawowe wartości, które wdraża w codzienność Akademii i kliniki. Prawa ręka Alana.

Dorota Pałygiewicz - Kosmetolog 

Dyplomowany Kosmetolog. Od 2006 roku zawodowo związana z najlepszymi salonami i instytucjami szkoleniowymi w Polsce. Specjalistka z zakresu kosmetyki białej, laseroterapii. lipolizy iniekcyjnej oraz mezoterapii igłowej. W Akademii prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny, szkolenia z mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej.

Eliza Walczak - kosmetolog estetyczny, koordynator trenerów

Dyplomowany kosmetolog, specjalistka od zabiegów z zakresu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, technik wypełnień kwasem hialuronowym oraz nici pdo i cog. Z akademią związana od wielu lat. Charyzma i i pasja do pracy podczas szkoleń sprawia, że każdy kursant po szkoleniu Elizy z pewnością zaczyna pracę przy fotelu.

 

Dagmara Swajdo

Makijażystka, lingerystka, Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (magister zarządzania).

Dagmara współpracuje w roli Makijażystki ze stacjami telewizyjnymi: Polsat Cafe, Fox music TV.

 

Marta Trojan - Mioduszewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunek kosmetologia. Specjalistka od przedłużania rzęs, kosmetyki pielęgnacyjnej Twarzy i ciała Od wielu lat związana z instytutami kosmetycznymi takimi jak Dr. Irena Eris, Denique, Oasiss beauty.