Opinie kursantów

Wiele osób zaufało nam i powierzyło pieczę nad swoją edukacją. Jesteśmy dumni z opinii naszych klientów. Tworzymy z naszymi klientami harmonijny zespół. Zanim przejdziesz do działu szkoleniowego, aby odnaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie lub zamówić szkolenie, przeczytaj co sądzą o Alanie  i Akademii uczestnicy szkoleń i warsztatów:

"Polecam gorąco. profesjonalizm i miła atmosfera."
Karolina Kostyk

"Jestem po kursie kosmetycznym oraz w trakcie kursu wizażu , dużo się nauczyłam oraz nadal się uczę, dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy  bardzo miła atmosfera podczas zajęć z Alanem.  POLECAM KURSY W AKADEMII ALANA DĄBROWSKIEGO! Warto było przyjechać z Gdańska! "

Aleksandra Dunikowska

" Jak będę do Was jechała to będę tak zapieprzała, że pociąg wyprzedzę"

Klaudia Jankowska

 

Odbyłam 3 dniowy kurs makijażu w Akademii Alana i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, Super atmosfera. Wielkim plusem jest praktyka w 90% kursu. Na pewno skorzystam raz jeszcze i polecam wszystkim!

Magdalena Piechocka

 

"Jak zawsze pełen profesjonalizm:))))))"
Agnieszka Białecka

"Polecam serdecznie,jestem absolwentką Akademii. Nauczyłam się tu jak wykonać profesjonalny makijaż na każdą okazję, a zaangażowanie w naszą edukację sprawiło że opanowałam tę umiejętność na tyle aby czuć się pewnie w roli makijaźystki. Szereg cennych uwag,podpowiedzi bez których nie potrafiłam tak swobodnie się poruszać w tym temacie. Nie można pominąć przesympatycznej osoby prowadzącego,dzięki któremu jeszcze chętniej uczestniczyłam w kursie. POLECAM GORĄCO!"
Agnieszka Sielewicz

"Od samego początku, kiedy szukałam kursu, chciałam młodości i świeżości a nie przetartych schematów i od Was to dostałam"
Justyna Stawarz

"Alan ogromny pozytywny człowiek o wielkim sercu do włosów :)"
Ola Twarowska