Kurs Nici PDO

Kurs Nici PDO dla kosmetologów, wprowadziliśmy jako jedna z pierwszych placówek w Polsce. Nici PDO od 2009 roku, kiedy zostały wypracowane w Korei, ewaluowały na wiele sposobów, dzięki temu, że Alan Dąbrowski jest certyfikowanym trenerem ITEC- brytyjskiej rządowej instytucji akredytującej najlepszych kosmetologów, mamy możliwość uczestniczyć w międzynarodowych kongresach i wprowadzać jako pierwsi w Polsce  innowacje i nowości.  

Sprawdzone i bezpieczne produkty

Kurs nici PDO w Naszej placówce prowadzony jest na certyfikowanych produktach z certyfikatem medycznym. To Gwarantuje, najlepsze rezultaty zabiegowe oraz przegląd najlepszych według światowych autorytetów produktów. Przechodząc kurs na takich produktach unikasz szumu informacyjnego i wiesz, które preparaty posiadają odpowiednie certyfikacje aby zabieg był bezpieczny.

Modelki:

Podczas Naszego kursu nici PDO, ćwiczysz na zapewnionych przez nas modelkach i modelach, pozycja lidera na rynku oraz nagroda hit roku magazynu gentlemen za innowacje w kosmetyce powoduje, że zaufało nam wiele osób, zadowolonych z zabiegów u naszych kursantów. Podczas kursu  gwarantujemy opracowanie każdej okolicy z programu szkolenia.

Prestiżowe dokumenty

Po ukończonym kursie nici PDO otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim, oraz zaświadczenie Men o ukończonym szkoleniu. Każdy dyplom podpisywany jest przez Alan Dąbrowski (sprawdź bio )jedynego w Polsce certyfikowanego trenera ITEC - brytyjskiej rządowej organizacji zrzeszającej najlepszych trenerów beauty. ITEC jest nie tylko gwarantem wysokiej jakości szkoleń, certyfikacja ta podnosi pozycje na rynku osób, legitymujących się sygnowanym dyplomem.

System szkoleń podzielony jest na 2 etapy 

kurs podstawowy - Nici PDO  ( sprawdź program)

Szkolenie obejmuję naukę implantacji nici PDO,PCLA i PCLLA na Twarzy, szyi i dekolcie. Jest to pierwszy stopień szkolenia.

Kurs zaawansowany Nici z hakami (sprawdź program)

Zaawansowane szkolenie, drugiego stopnia z zakresu implantacji nici liftingujących COG

Kurs nici COG Masterclass - lifting powięziowy i Happy lift

Po ukończonym szkoleniu słuchacz otrzymuje:

  • Dyplom w języku polskim i angielskim
  • Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu
  • Bogato ilustrowany skrypt
  • 10% rabatu na następne szkolenia
  • Kontakt z trenerem i akademią tzw help desk
  • Dostęp do dystrybutorów profesjonalnych preparatów