Lifting brwi nićmi

Zapraszamy na zaawansowane szkolenie z zastosowania Nici COG. Haczykowe nici pdo pełnią role nici napininających i liftingujących skóre w obszarze implantacji. Szkolenie powstało na Państwa prośbę i obejmuje dwie techniki liftingu brwi nićmi COG: Cat eyes z wykorzytsaniem 4 nici,lifting brwi i skracanie czoła na 8 nici COG,  liftig koniuszka nosa: dolly nose, Korekta grzbietu nosa za pomocą nici pdo i cog oraz lifting i powiększanie  ust nićmi: "lip lift "

Program szkolenia:

Aktualizacja wiedzy na temat produktów

Wskazania i przeciwskazania

Kwalifikacja klientki do zabiegu

Część praktyczna 

Zaplanowanie zabiegu

Lifting brwi na 4 nici COG "Cat Eyes"

Lifting brwi i skracanie linii czoła na 8 nici i  2 punkty oporowe

Lifting koniuszka nosa nićmi cog technika dolly nose

Prostowanie grzbietu nosa

Lifting i powiększanie ust nićmi screw z podwiązaniem

szkolenie prowadzi Alan Dąbrowski:

trener główny i założyciel akademii. Międzynarodowy (akredytowany przez ITEC) trener z zakresu: Stylizacji fryzur, wizażu i  kosmetologi, publicysta . Wykładowca akademicki w WSZKIPZ a także certyfikowany coach. Laureat nagrody "Hit roku 2019 Gentelmena" w kategorii innowacje w Kosmetyce. Organizowanego przez magazyn Gentleman.

Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio - Londyn. Absolwent  Galligan beauty college (Dublin) na kierunku Beauty teacher akredytowanego przez ITEC - Międzynarodową organizację zrzeszającą tylko najlepszych zabiegowców i trenerów w 39 krajach światach. Organizacja jest gwarantem najlepszej jakości treningów i trenerów.

Alan pisze regularne porady i artykuły eksperckie dla magazynów takich jak: "Kosmetologia estetyczna", "kurier fryzjerski", "Comfort Life&design", "fale loki koki" oraz prowadzi autorską rubrykę "men's problems" w magazynie "Gentleman"

 

 

inwestycja dla absolwentów: 2400 zł

inwestycja dla osób po innych placówkach 2900 zł