Beauty Camp SM 2021


Czym jest Beauty Camp?

Beauty Camp to pierwsza w Polsce edukacyjna impreza dla świata kosmetologów i kosmetyczek. Podczas dwóch dni dobrej zabawy, połączonej z piknikiem w naszym ogrodzie, poznasz najnowsze trendy i doniesienia z dziedziny Beauty. Beauty Camp  prowadzony jest przez Alana Dąbrowskiego międzynarodowego trenera Beauty akredytowanego przez brytyjskie stowarzyszenie ITEC.Laureata nagrody Hit roku Gentelmana 2019, w kategorii innowacje w kosmetyce organizowanego przez magazyn Gentleman Oraz najlepszych Trenerów naszej akademii.

Beauty Camp łączy w sobie:

Angażującą formę edukacji, skuteczne narzędzia i techniki zabiegowe, innowacyjny program, praktyczne case studies oraz narzędzia do rozwoju osobistego i zawodowego.

Co zyskasz uczestnicząc w Beauty camp?

Dostęp do aktualnej wiedzy. Rynek Kosmetologii estetycznej zmienia się z prędkością światła. Uczestnicząc w beauty camp zyskujesz dostęp do sprawdzonej i merytorycznej wiedzy, opartej o najnowsze badania i doniesienia naukowe. Zyskujesz także możliwość dołączenia do środowiska zabiegowców, którzy jak TY otwarci są na nowości i aktualizację wiedzy. To najlepszy sposób, nie tylko na poznanie nowych przyjaciół z podobnymi pasjami to także sposób na wymianę doświadczeń i networking.

Program Beauty campu:

Sobota: 11.09

9-10 rejestracja uczestników

10-1130  Komplikacje pozabiegowe - Martwisz, się komplikacjami, nie jesteś Pewna co zrobić w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych? W tym module Alan Dąbrowski dokładnie wyjaśni, następstwa i komplikacje pozabiegowe, algorytm postępowania w przypadku wystąpienia ostrych stanów po mezoterapii, wypełniaczach, czy niciach PDO.

11.30- 12.00  śniadanie

12-13  Powiększanie i modelowanie ust - Stymulatory tkankowe i skinn boostery + pokaz zabiegu. W tym module Eliza Walczak omówi dokładne następstwa i rezultaty stymulatorów tkankowych, zaktualizujesz Swoją wiedzę na temat nowych technik zabiegowych.

13-14 Lunch 

14-15 Baby botox, mezo botox jalutoxin  - Techniki wykorzystania toksyny botulinowej w zabiegach mezzo - terapeutycznych. Pokaz zabiegu jalutoxin. Alan Dąbrowski

15-1630 Rosyjskie techniki modelowania żuchwy - protokół zabiegowy i omówienie efektów? Eliza Walczak

1630-17 przerwa kawowa

17-18 Auto - logiczny wypełniacz  z fibryną bogato - płytową.  omówienie zabiegu, zalety nad kwasem hialuronowym, efekty zabiegowe i łączenie z IPRF.

18-22 Beauty Party 

niedziela  12.09

10-11 Botox lip flip- Alan Dąbrowski

11-12 30 Dłonie pod lupą i kaniulą - Case study, opis przypadków, pokaz zabiegu mezoterapii  kaniulą Eliza Walczak

1230-13 przerwa kawowa, śniadanie kontynentalne 

13-13.30 Deminelizatory skóry Eliza Walczak

13.30-15.30 przerwa obiadowa w naszym ogrodzie

1530- 1630 Anatomia i komplikacje - Alan Dąbrowski

1645-18  Komunikacja w sytuacjach trudnych - metody coachingowe - Alan Dąbrowski

Tak było w zeszłym roku Latem

Każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa

Termin 11-12.09 2021.

Cena obejmuje: Wykłady, przerwy kawowe, catering - szwedzki stół, napoje alkoholowe i bezalkoholowe podczas imprezy i obiadu

Koszt udziału 499 zł - dwa dni

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń