Kurs wizażu

Możesz wejść w świat Mistrzowskiego makijażu i przekonać się na własne oczy, czym on jest. Próbę poznania go z książek, nagrań audio i video, można porównać do słuchania opowieści o wspaniałej podróży. Możesz też podjąć decyzję i PRZEŻYĆ Go z nami.

 

Intensywne kursy makijażu to ekscytująca, wyprawa w świat, którego nic i nikt nie może ograniczyć. Jest to być może, najważniejsza podróż, jaką możesz odbyć. Gdyby było coś, co mogłabyś zmienić w swoim życiu zawodowym to, co by to było?

W czasie kursów wizażu,od trzech dni do nawet 10 spędzonych z Alanem i trenerami akademi możesz poznać nowy zawód stosując je z powodzeniem w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Masz zagwarantowaną wartościową wiedzę i komfortową atmosferę. Wizaż to wspaniała wiedza, o kształtach twarzy,technikach modelowania oczu, kolorach i typach sylwetek to techniki pracy z Fotografami i projektantami mody a także i indywidualnymi klientami , zasady światowych mistrzów makijażu, technologie estetyczne i trendy. To też świat mody, filmu i magii teatru
Czy coraz częściej słyszysz nazwę stylista? Czy pojawiają się w Twoim polu widzenia szczęśliwi i spełnieni artyści ? Czy lubisz pracować w sposób zupełnie wolny i nie ograniczjący? Jeśli tak, to najwyższy czas dla Ciebie abyś poznał technologię, która rewolucjonizuje świat podczas każdego sezonu.

 

System szkoleń:

Nauka makijażu w Naszej akademii odbywa się w systemie modułowym 3 stopnie po 3 dni bądź ciągły 13 dniowy PROGRAM jeden i drugi cykl kończy się sesją zdjęciową. Ilość słuchaczy na jednym Szkoleniu ograniczona jest do 6 osób co oznacza, że każda z osób jest otoczona indywidualną opieką trenera.Każdy ze słuchaczy ma możliwość bezpłatnego powtórzenia szkolenia oraz udziału w top treningu

Top trening:

Top Trening jest formą praktyki odbywającą się na profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, na tzw testach z nowymi modelkami, produkcjach telewizyjnych i przy różnych innych imprezach.

 

Materiały do wykonywania makijażu:

Materiały do wykonywania makijażu i poradnictwa koloru i stylu będą dane do Państwa dyspozycji.
Pracujemy na kosmetykach: inglot, mac, kryolan, benye, apis, dax cosmetics

Oferta szkoleniowa