Aktualności

Komunikat – dodatkowe środki ostrożności w A.D. Academy w związku z koronawirusem

Drodzy klienci i kursanci

w związku z zaostrzeniem się sytuacji dotyczącej rozwoju pandemii koronawirusa, zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 10.03.2020 r. informujemy, że nie przyjmujemy Klientów, którzy:

- w okresie ostatnich 14 dni przebywali w rejonach transmisji koronawirusa,
- w okresie ostatnich 14 dni mieli kontakt z osobą, u której potwierdzono zarażenie koronawirusem,
-mają objawy: gorączka powyżej 38 st. Celsjusza, kaszel, uczucie duszności, trudności w nabraniu powietrza.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Kursantów, modelek, klientów jak i zespołu, dlatego prosimy, aby w przypadku zaistnienia powyższych sytuacji pozostać w domu i odwołać telefonicznie wizytę lub szkolenie, a my zaproponujemy Państwu inny, dogodny dla Państwa termin.

Jednocześnie informujemy, że dla pozostałych Osób nasze placówki są otwarte i realizujemy zaplanowane wizyty i szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia będziemy natychmiast informować. Na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy stosować się do zaleceń instytucji rządowych.

Mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i współpracowników, standardy higieny i aseptyki zawsze utrzymywaliśmy na bardzo wysokim poziomie. Od 2 marca zapobiegawczo wprowadziliśmy dodatkowe, rygorystyczne procedury aseptyki.

Nasze działania:

- Stosujemy się do wszystkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
- Ponad standardowo zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji wszystkich stref kliniki i akademii dostępnych dla Klientów i personelu.
- Mydła antybakteryjne wprowadziliśmy we wszystkich gabinetach kosmetologicznych, w pomieszczeniach socjalnych oraz łazienkach dla Klientów i personelu .
- Przy drzwiach wejściowych zainstalowaliśmy matę do dezynfekcji obuwia.
- Wszystkie kosze na śmieci dostępne w naszych placówkach są zamykane.
- Instrukcje mycia rąk zgodne z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego umieściliśmy we wszystkich gabinetach, łazienkach oraz pomieszczeniach socjalnych.
- Zakupiliśmy i mamy zapas dodatkowych środków czystości, preparatów do mycia i dezynfekcji rąk, sprzętu i narzędzi oraz pomieszczeń.
- We wszystkich placówkach zwiększyliśmy cyrkulację powietrza.
- Naczynia wielorazowe zastępujemy jednorazowymi.
- Usuwamy z placówek kwiaty, ulotki, papierowe wersje cenników oraz magazyny i gazety.

Nasi telefoniczni doradcy I trenerzy są dostępni do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Będziemy na bieżąco informować Was o wszelkich działaniach.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo

#ad.academy
#wszystkobedziedobrze