Kursy

kursy kosmetyczneKursy kosmetyczne organizowane w naszej Akademii są wynikiem: pasji, doświadczenia oraz najnowszych technologii kosmetycznych, jako pierwsi wprowadzamy najnowsze technologie ze świata na rynek polski.

Oferta szkoleń kosmetycznych jest niezwykle bogata od 106 godzinnych zawodowych kursów przez 32 godzinne intensywne szkolenia po jednodniowe warsztaty doszkalające.  Ponieważ przykładamy największą uwagę do jakości naszych szkoleń to organizujemy je w trybie indywidualnym.

 

 

 

 

Wybierz interesujący Cię kurs z menu po prawej stronie.

 

System Szkoleń

Szkolenia są organizowane w trybie indywidualnym maksymalnie w grupie są 2 osoby i wykładowca. Od pierwszego dnia szkolenia ćwiczysz na modelkach, które zapewniamy dla Ciebie. Teorie i niezbędne materiały otrzymasz w profesjonalnym skrypcie.

Materiały:

Zajęcia są prowadzone na profesjonalnych produktach takich marek jak: Bielenda, Apis, Norell Wszystkie produkty są wliczone w cene szkolenia

Profesjonalny sprzęt

zapewniamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia najwyższej jakości zabiegów oraz pomagamy w dokonaniu zakupu do własnego gabinetu

Dokumenty końcowe

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz Prestiżowe dokumenty honorowane w całej UE:

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Dyplom w języku polskim

Dyplom w języku angielskim