Trenerzy

Trenerzy w Akademii Alana Dąbrowskiego

Alan Dąbrowski

trener główny i założyciel akademii. Międzynarodowy (akredytowany przez ITEC) trener z zakresu: Stylizacji fryzur, wizażu i  kosmetologi, publicysta . Wykładowca akademicki w WSZKIPZ
Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio - Londyn. Absolwent  Galligan beauty college (Dublin) na kierunku Beauty teacher akredytowanego przez ITEC - Międzynarodową organizację zrzeszającą tylko najlepszych zabiegowców i trenerów w 39 krajach światach. Organizacja jest gwarantem najlepszej jakości treningów i trenerów.

Alan pisze regularne porady i artykuły eksperckie dla magazynów takich jak: "Kosmetologia estetyczna", "kurier fryzjerski", "Comfort Life&design", "fale loki koki" oraz prowadzi autorską rubrykę "men's problems" w magazynie "Gentleman"

Swoją przygodę ze stylizacją jako siedemnastolatek zaczął od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego przez wiele lat był współpracownikiem Jagi Hupało.

Współpracował z gwiazdami takimi jak: Doda, Katarzyna Figura, Natasza Urbańska, Reni Jusis, Lidia Popiel, Rafał Maserak, Grażyna Wolszczak, Hanna Śleszyńska.

W swoim dorobku artystycznym posiada kampanie wizerunkowe m.in.: Solar, Domu mody Brodzińska, Divers, Nenukko . Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazyne K mag, Kikimora, Gentelmen, Glamour.

Spektakle teatralne dla: Teatru polskiego, Teatru Roma, Teatru Capitol oraz instytucji sztuki takich jak: CSW Zamek ujazdowski, NARODOWA GALERIA SZTUKI Zachęta oraz muzeum narodowe w Wilanowie.

Od 2012 roku powołał do życia akademie wizażu i kosmetyki, w której przekazuje swój dorobek artystyczny swoim słuchaczom. Ponieważ Alan uważa, ze nieprzekazywana wiedza staje się bezużyteczna a powinnością artysty jest jej przekazywanie to wszystkie szkolenia* prowadzi osobiście wraz z trenerami wspierającymi.

Artykuły Alana Dąbrowskiego jako eksperta:

Alan Podczas kongresów Kosmetologicznych w Polsce i  w Dublinie.

Wybrane eksperckie publikacje w prasie

Stylizacje gwiazd wykonane przez Alana Dąbrowskiego

Izabela Lipska - Excutive Manager Akademi

Trener i manager  z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz podyplomowej szkoły kosmetycznej. Prawa ręka Alana.

Dorota Pałygiewicz - Kosmetolog 

 

Dyplomowany Kosmetolog.

Od 2006 roku zawodowo związana z najlepszymi salonami i instytucjami szkoleniowymi w Polsce. Specjalistka z zakresu kosmetyki białej, laseroterapii. lipolizy iniekcyjnej oraz mezoterapii igłowej. W Akademii prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny, szkolenia z mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej.

Magdalena Klaman

Makijażystka i stylistka z 7 letnim stażem.
Przygotowywała stylizacje i makijaże do sesji zdjęciowych min. do magazynów: Grazia, Gala, Viva i Viva moda i wielu zagranicznych tytułów, oraz teledysków min. Justyny Steczkowskiej, Marysi Sadowskiej, Wilków, Juli Marcell, Fisz & Emade i Voo Voo.
Pracuje również przy produkcji programów tv: Voice of Poland, Superstarcie i Pytanie na śniadanie
gdzie zajmuje się stylizacją gwiazd i filmów reklamowych np. Play i Samsung.
Do jej klientek należą: Edyta Górniak, Maria Sadowska, Julia Marcell, Justyna Steczkowska, Omena Mensah, Grażyna Szapołowska i inni.
Magda jest również osobistą stylistką gwiazd i klientek indywidualnych oraz personal shopperką
Za swoje największe osiągnięcia uważa pracę przy stylizacji pokazów mody i stylizację do kampanii światowej marki produkującej okulary Massada oraz to, że praca to jej hobby i największa miłość.
Jest pasjonatką mody, uwielbia nowe wyzwania, na planie spędza prawie całe życie 😉

 

Dagmara Swajdo

Makijażystka, lingerystka, Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (magister zarządzania).

Dagmara współpracuje w roli Makijażystki ze stacjami telewizyjnymi: Polsat Cafe, Fox music TV.

 

Marta Trojan - Mioduszewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunek kosmetologia. Specjalistka od przedłużania rzęs, kosmetyki pielęgnacyjnej Twarzy i ciała Od wielu lat związana z instytutami kosmetycznymi takimi jak Dr. Irena Eris, Denique, Oasiss beauty.