Create Team

BIO:

Każdy dzień przynosi idee, które towarzyszą Nam w procesie tworzenia. Każde spotkanie w Naszej pracowni wiąże się z poznaniem, akceptacją i realizacją pięknego wizerunku każdego z Naszych Gości. Słuchamy, patrzymy, poznajemy następnie analizujemy i dobieramy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie w oparciu o najnowsze technologie i osiągnięcia światowego designu.

 

Alan Dąbrowski:

Stylista fryzur, wizażysta,kosmetolog, dyplomowany coach i trener. Wykładowca akademicki w WSZKIPZ
Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio. Swoją przygodę ze stylizacją jako siedemnastolatek zaczął od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego przez wiele lat był współpracownikem Jagi Hupało. W swoim dorobku artystycznym posiada kampanie wizerunkowe m.in.: Solar, Domu mody Brodzińska, Divers, Nenukko . Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazyne K mag, Kikimora, Gentelmen, Glamour. Spektakle teatralne dla: Teatru polskiego, Teatru Roma, Teatru Capitol oraz instytucji sztuki takich jak: CSW Zamek ujazdowski, NARODOWA GALERIA SZTUKI Zachęta oraz muzeum narodowe w Wilanowie.

Od 2012 roku powołał do życia akademie wizażu i kosmetyki, w której przekazuje swój dorobek artystyczny swoim słuchaczom.

Alan Dąbrowski występuje cyklicznie w roli eksperta dla programów telewizyjnych i magazynów takich jak "na Językach", "Gala", "lov3.pl" , "instyle" oraz wielu magazynów kosmetycznych i fryzjerskich.

Fryzury i makijaże autorstwa Alana dla gwiazd

Fryzury/Makijaże dla magazynów

Portfolio fryzury/makijaże Alan Dąbrowski

Alan Dąbrowski